дорожні знакиУ четвер, 20 липня, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення «Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста»

Відповідне рішення було прийнято з врахуванням пропозицій

відділу освіти ДМР, мешканців вулиць Бориславської та Святого Юра повідмляє ДНК з посиланням на пресслужбу Дрогобицької міської ради.

Відтак КП «Комбінат міського господарства» встановить інформаційно-вказівні дорожні знаки п. 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» на перехресті вулиць «Святого Юра – Горішня Брама» зі сторони вул. Святого Юра та вулиці Бориславська, 43. Окрім цього, на дорожньому покритті буде нанесено пішохідну розмітку.

На початку вулиці А. Сахарова та біля заїзду на територію Дрогобицької ДЮСШ встановлять інформаційно-вказівні знаки 5.38 «Місце для стоянки».

На вулиці Стрийській, за шляхопроводом, перед поворотом на вулицю Вокзальну встановлять дорожній знак 5.51 «Попередній покажчик напрямків» та перед поворотом на вулицю Млинарську встановлять дорожній знак 4.3 з табличкою 7.5.1 та знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено». Окрім цього, на вулиці Млинарській при в’їзді на вулицю Стрийську встановлять дорожній знак 3.23 з табличкою 7.5.1.

На прохання громадянина Демківа М.В. виконавчий комітет надав йому дозвіл на облаштування місця для паркування автотранспорту на вулиці Бориславській, 43 та встановлення дорожніх знаків 5.38 «Місце для стоянки» за власний кошт.

Також, відповідно до рішення виконкому, відділу освіти ДМР доручено облаштувати на території ДЮСШ ім. І. Боберського дорожні знаки 3.35 «Стоянку заборонено» та інформаційні вказівники 5.38 «Місце для стоянки».

Зазначимо, в ході розгляду проекту рішення, заважаючи на те, що у місті продовжується тенденція щодо викрадення дорожніх знаків, каналізаційних люків та інших металевих конструкцій, члени виконкому прийняли рішення про необхідність проведення наради з правоохоронними органами щодо посилення заходів та контролю на вулицях міста.