8 вересня за Григоріанським календарем у Дрогобичі вперше відзначили День міста та Різдво Пресвятої Богородиці

З нагоди подвійного свята на подвір’ї Дрогобицької міської поліклініки освятили скульптуру Божої Матері. Подія згуртувала медичний персонал поліклінічного відділення на чолі із керівником Юлією Гончаренко керівництво міста та активних мешканців міста, повідомляє ДНК.

За традицією скульптуру Божої Матері освятив отець-декан СДЄ УГКЦ Іван Паньків, очоливши спільну молитву за мир і перемогу в Україні. Також отець наголосив, що до Богородиці за заступництвом звертаються усі вірні християни, адже її опіка та охорона є однією з найдієвіших.

Привітав колектив поліклінічного відділення із пам’ятною подією і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зі словами вітань та подякою за наполегливу працю до медиків звернувся і начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, який наголосив, що у медиків Дрогобича є добра традиція відкривати нові відділення напередодні важливих свят. Це означає, що медицина міста розвивається та постійно оновлює свою матеріально-технічну базу.

Талановита дрогобичанка Василина Ковальчук виконала пісню до Божої Матері.

Відтак учасники дійства перейшли у приміщення колишньої стоматологічної поліклініки – на відкриття та освячення психоневрологічного відділення. Його відкрили у щойно відремонтованих приміщеннях другого корпусу.

Як наголосила керівник КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Юлія Гончаренко – психоневрологічне відділення до цього часу понад 20 років функціонувало в приміщенні екстренної медичної допомоги. Відділення потребувало ремонту та більших площ. Тож із переселенням відділення в стоматологічний корпус поліклініки – тут вдалось якісно оновити кабінети та забезпечити більші площі для розміщення відділення.

Саме ж відділення надає амбулаторну допомогу людям із психологічними проблемами та розладами, а також наркозалежним пацієнтам, працює за метадоновою програмою.