Дрогобицька гімназіяСьогодні 20 січня 2017 року відбулося засідання сесії Дрогобицької міської ради

Першим виступив депутат Дрогобицької міської ради Тарас Демко, який закликав міську раду підтримати освітню мережу міста, зокрема Дрогобицьку гімназію ім. Богдана Лепкого як елітний освітній заклад не лише Дрогобича, а згідно результатів ЗНО випускників – всієї України.

Пан Тарас також наголосив, що вся фракція партії «Громадянська позицію» цілком підтримує вимоги батьків гімназистів. Після його виступу від імені батьків гімназистів виступила Ірина Хомич, дитина якої навчається у гімназії. У своєму виступі вона зачитала звернення батьків гімназистів до влади з проханням відшукати кошти на повноцінне фінансування гімназії, необхідне для забезпечення поділу класів з таких предметів, як українська література та математика, у протилежному випадку батьки змушені будуть вдатися до акцій протесту.

Загалом під тиском громадських діячів та батьків гімназистів, голова Дрогобицької міської ради після проведеної з депутатами за зачиненими дверима наради оголосив закриття сесійного засідання та розгляд питання, що постало руба, на наступному пленарному засіданні 31 січня.

Таке зволікання з вирішення проблеми обурило присутніх, тому у залі почулося скандування «Ганьба!». Відтак Тарас Кучма та частина депутатів вийшли із залу, а інша частина депутатів та його заступник з гуманітарних та соціальних питань Василь Качмар вислухали вимоги батьків з трибуни.

Джерело: TheYouFed