спорт у Дрогобичі21 червня у Львові збірна команда міста Дрогобича взяла участь у змаганнях з плавання у рамках обласних комплексних змагань

Змагання були присвячені Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту і в рамках відзначення «Олімпійського дня-2015».

Відділ фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради запросив до складу дорослої команди представників факультету фізичного виховання ДДПУ ім. І. Франка студентів Степана Пішко, Олександра Мацьковича та Тетяну Ярему. Серед ветеранів свою майстерність запропонували продемонструвати тренеру з плавання ДЮСШ ім. І. Боберського Наталії Станович і відомим у ветеранському спорті Вадиму Бухтіярову та Ярославу Пилю.

Окремо слід відзначити результат на 100 метрівці першокурсника Олександра Мацьковича (1.00,4), який приніс йому бронзову медаль. Хоч на рахунку дрогобицьких плавців лише одна особиста нагорода та загалом командний виступ наших спортсменів був вдалим та професійним і дозволив зберегти першу сходинку для міста Дрогобича в комплексному заліку.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому