підліткиВ селі Лагодів у Бродівському районі на Львівщині неподалік виноградника виявили труп школяра десятого класу місцевої ЗОШ

Підліток скоїв самогубство, повісившись в дворі. Померлому було всього 16-ть років. Про це повідомляють “Надзвичайні новини”.

Однокласниця загиблого юнака Романна розповіла, що вони сиділи з хлопцем за однією партою в школі. Згідно слів дівчини, нині покійний хлопець завжди був усміхнений і будував плани на майбутнє, зокрема мав наміри вивчитись на слюсара, аби була можливість утримувати сім’ю.

Тіло неповнолітнього виявили у суботу на території дачного будинку.

Сусіди хлопця розповідають, що він міг вчинити самогубство через самотність. Мовляв, мати вдруге вийшла заміж та мало цікавилась сином від першого шлюбу, а хлопця фактично виховував його дідусь.

Сільський священик Ігор Крук розповів, що десять років тому батько школяра також скоїв самогубство.

Також у поліції розглядають версію про вбивство. У день смерті на території домогосподарства люди бачили невідомого чоловіка, котрого зараз розшукують правоохоронці.

Хлопець залишив передсмертну записку, в котрі написав, що він всіх любить та залишив код до мобільного телефону. Також там йшлось про нерозділене кохання.