Програми ЛьвівщиниСьогодні, 22 грудня, рішенням сесії ЛОР обласні обранці першочергово затвердили 12 обласних цільових програм соціального характеру

Сума – 782,1 млн грн, термін фінансування січень – березень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Сьогодні розглянули деякі програми, які носять соціальну складову та так звані статті по захищених видатках. До прикладу, у напрямку департаменту паливно-енергетичного комплексу, це програма підвищення енергоефективності, тут ресурс у 15 млн грн, який передбачається на «теплі кредити». В  частині охорони здоров’я пропонувалось затвердити комплексу програму, яка спрямована зокрема на медикаментозне забезпечення в частині гемодіалізу, орфанних захворювань. Також це капітальні видатки для того, щоб розширювати та утримувати мережу закладів охорони здоров’я, утриманські видатки та зарплатні статті пов’язані із пандемією коронавірусу тощо. Також тут виплати медичним працівникам, які пройшли стаціонарне лікування від ковід», – розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

В частині управління фізичної культури та спорту – це підтримка збірних, промоційні заходи, спеціальна та загальна фізична підготовка для спортсменів. В частині освіти та науки – це дошкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна, спеціальна, позашкільна тощо. Також фінансовий ресурс скерують підтримку учасників АТО та інших соціальних категорій, розвиток молодіжної політики та інформаційного простору, заходи за участю дипломатичних представництв тощо.

Відтак ухвалили видатки для:

 • Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2023 роки.
 • Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми цивільного захисту та підтримки правоохоронних органів Львівської області на 2021– 2023 роки.
 • Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2023 роки.
 • Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021 – 2023 роки.
 • Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми розвитку культури, підвищення туристичної привабливості, збереження національної пам’яті, культурної спадщини та промоції Львівської області на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2023 роки.
 • Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2023 року. — Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021 – 2023 роки.

Додамо, що ще 3 програми продовжують працювати. Це Програма розвитку та утримання мережі автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018-2025 роки, Програма виконання судових рішень та виконавчих документів на 2020-2022 роки та Програма розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки.

Загалом на реалізацію обласних програм на Львівщині наступного року планують скерувати – 1,4 млрд грн.

Додамо, що на початку наступного року планують затвердити ще приблизно десяток обласних цільових програм.