вбивство бізнесменаУ Львівській області в результаті вибуху Mitsubishi Pajero загинув 41-річний львівський бізнесмен Тарас Іваничко

Mitsubishi Pajero з бізнесменом підірвали сьогодні вранці на приватній території біля бази відпочинку в селі Княжий Міст

Мостиського району. Вибух прогримів в той момент, коли чоловік сідав в автомобіль. На місце відразу виїхали кілька десятків поліцейських з вибухотехніками і кінологами.

41-річний Тарас Іваничко вів не дуже публічний спосіб життя — про нього практично немає згадок в ЗМІ. Хоча він був фігурантом судової справи про самовільне захоплення землі біля кафе-бару «Кобра» в Городку. Справа досить стара — ведеться ще з 2006 року, однак ще навесні цього року по ньому проходили судові засідання.

Іваничко є власником кількох фірм. На нього зареєстрована компанія «Атланта-АТ», яка займається ремонтом автомобілів, «Сват Плюс» — займається будівництвами і виробництвом виробів з бетону, разом з братом Андрієм він є одним із засновників компанії «Верес ЛТД», яка займається видобутком гравію і піску на Тернопільщині. Крім цього, Іваничко належить ПП «Час», яке діє в Пустомитах як нічний клуб «Юкатан».

За даними видання, Іваничко був пов’язаний з гральним бізнесом в Києві і одним з місцевих кримінальних авторитетів, тому вибух позашляховика пов’язують з розбірками кримінальних кіл.

Як повідомили в поліції Львівської області, слідчі кваліфікували злочин за п.5 ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.