На Львівщині майже кожен другий тест на COVID-19 – позитивнийЗа останню добу в області провели понад 1600 ПЛР-досліджень та 1300 ІФА-тестувань

З них — майже сім сотень осіб виявились хворими на коронавірус.

Як повідомляє пресслужба ЛОДА, про це сьогодні, 4 грудня, у межах брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає Д-НК.

«Заповненість ліжкової мережі зараз становить 46%. Період останнього тижня-двох кількість виявлених пацієнтів тримається на досить високому рівні. Кожен другий протестований – позитивний. Динаміка госпіталізованих хворих – менше умовного рівня занепокоєння, тобто менше 50%», — наголосив Орест Чемерис.

За його словами, якщо ще кілька тижнів тому госпіталізували до 300 пацієнтів щодня, то останніми днями ця цифра тримається на рівні 110 – 130 осіб.

«Однак це не означає, що коронавірус пішов на спад. Треба розуміти, що ті пацієнти, які є в стаціонарах на лікуванні мають клініку тяжких пневмоній, вони є киснево залежні. Тому пильність втрачати зарано, особливо в сезон зимових застуд та грипу. Мусимо ретельно стежити за дотриманням дистанціювання. Це стосується також свят, які наближаються. Закликаю не відзначати у широких компаніях свята та мінімізувати свої контакти наскільки це можливо», — акцентував керівник департаменту.

Станом на сьогодні, забезпеченість ліжок киснем становить 65,2%. Зайнято 1657 ліжок, а точок доступу до кисню є понад 2300 ліжок.