житло для дітей-сирітЗагальна вартість об’єктів становить 5611,835 тис. грн, з них кошти місцевих бюджетів – 1052,935 тис. грн.

Львівській області передбачено 13 850,8 тис. грн на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та

приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їхнього числа.

Як повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу Львівської ОДА, питання розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків обговорили вчора, 8 серпня, під час відеонаради під головуванням заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе за участю заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександри Чуркіної, заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук.

Зазначено, що субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам розподілили на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їхнього числа в сумі 4558,9 тис гривень для придбання у власність 12 житлових об’єктів для 15 дітей-сиріт і осіб з їхнього числа. Загальна вартість об’єктів становить 5611,835 тис. грн, з них кошти місцевих бюджетів – 1052,935 тис. грн.

Окрім того, розглядають питання виділення земельної ділянки загальною площею 0,076 га в с. Бірки Яворівського району під будівництво малого групового будинку чи дитячого будинку сімейного типу.