прикордонна службаУвечері в п’ятницю, 30 серпня, в Харківській області загинув український прикордонник — всі служби підняті по тривозі

Він підірвався на невідомому вибуховому предметі. Про ПП

розповіла в Facebook прес-служба ДПСУ, передає ДНК. Прикордонник загинув під час несення служби в Харківській області поруч з ерефійським кордоном. Він був в групі військовослужбовців, які прикривали підступи до держкордону в межах Вовчанського району на певній віддаленості від підрозділу НП сталася приблизно о 19:30.

Військовий підірвався на невідомому вибуховому предметі під час перепочинку, коли грів собі їжу. Він отримав важке поранення в шию. Товариш по службі терміново надав пораненому бійцю допомогу і викликав медиків. На жаль, врятувати військового не вдалося. 35-річний інспектор прикордонної служби помер в автомобілі швидкої медичної допомоги по дорозі в лікарню.

Про НП на кордоні з ворогом були в терміновому порядку поінформовані Нацполіція, ГБР, військова прокуратура, а також СБУ. Зараз експерти з’ясовують причини та обставини трагедії. На місці вибуху працюють слідчі.