війна в Україні«Всі з нетерпінням чекали його повернення»: в зоні ООС загинув військовий зі Славського

Сьогодні, 23 квітня, в зоні проведення Операцій Об`єднаних Сил загинув військовий зі Славського

30-річний Андрій Альошин. Чоловік служив за контрактом в 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. На Сході воював три роки.

«Андрій з дуже доброї і патріотичної сім’ї. Хлопця з сестрами разом з матір’ю виховував вітчим, але він став для них справжнім батьком. Він також воював. У першій хвилі був мобілізований. Потім підписав контракт. Андрій, наслідуючи батька, й сам пішов захищати Батьківщину за контрактом. Минулої весни, коли мав ротацію, приїздив до Славська. Одружився. Діточок ще не встигли завести. Зараз чоловіка вже всі дуже чекали, у червні ж він мав закінчувати службу на Сході. І тут така страшна новина. Серце розривається», – каже голова Славського осередку Спілки ветеранів Ігор Ферин.

Андрій Альошин став четвертим зі списку «200» у Славському. Загинув на території Донеччини. Поки подробиць, що саме сталося, у штабі ООС не повідомляють.

Місцева Спілка ветеранів займається організацією поховання Героя.
«Сьогодні з Донбасу виїде машина із тілом Андрія. Десь в суботу зустрічатимемо його у Бродах, далі через Львів доправимо до Славська. Поки не знаю, як саме проходитиме церемонія прощання. Було б добре аби із захисником могли попрощатися і у Львові. Та невідомо чи в умовах карантину таке буде можливим», – додає Ігор Ферин.

Скоріш за все хоронитимуть бійця в неділю, на місцевому кладовищі.