Лис МикитаСтрічку за мотивами казки Івана Франка «Лис Микита» зніматимуть у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, а фінальну частину – у Нагуєвичах

На Дрогобиччині тривають зйомки дитячого фантазійного сімейного фільму «Лис Микита» за мотивами однойменної казки Івана Франка. Фільм буде приурочений до 30-річниці незалежності України та 165-річниці від дня народження Івана Франка. Автори стрічки обіцяють оригінальну дитячу казку в сучасній інтерпретації, йдеться на top-news.com.ua.

Серед головних героїв: Лис Микита, Іван Франко, годинникар, який подорожує в часі та негідники, які перешкоджатимуть позитивним персонажем. Також у фільмі розкажуть маловідомі факти про Франка, наприклад, про його балотування у сейм.

Роботу над проєктом почали минулого літа. Зйомки стартували місяць тому. Наразі автори працюють над розкадровкою, підбором костюмів та виглядом героїв. Коли погода покращиться, команда приступить до знімання основних масових сцен.

Лис Микита

Стрічку зніматимуть у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, а фінальну частину – у Нагуєвичах. Там побудують локацію у вигляді міжнародного ярмарку, приуроченого до дня народження Франка. Спеціально декорацій для кінострічки створювати не планують.

Роботу над кінострічкою хочуть завершити до кінця липня. Прем’єра фільму запланована на серпень. Фільм покажуть у кінотеатрах регіону, у планах – України.

Бюджет фільму становить 5 мільйонів гривень.