Зростає кількість недужих на ковід, зокрема й на Дрогобиччині

Таку інформацію 20 лютого на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Так, за останні сім днів ковідну недугу діагностовано у 27 мешканців. Із цієї кількості недужих – 6 осіб шпиталізовано в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні, передає ДНК. Один пацієнт перебуває в реанімаційному відділенні.

Стан усіх шпиталізованих середньої важкості. Один пацієнт у реанімації. Окрім того – за даними медиків за останні сім днів ковідну недугу виявлено у двох школярів. Закликаю мешканців Дрогобиччини берегти себе і рідних. При перших ознаках хвороби – залишіться вдома і не зволікати зі зверненням за допомогою до сімейного лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Зробіть профілактичні щеплення, – закликає Володимир Чуба.

Зважаючи на збільшення ковідних недужих – в розпалі й вакцинальна кампанія. За інформацією медиків – пункти вакцинації в Дрогобичі працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках.

Лікарі наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги. Усім решта – дотримуватися санітарно-епідемічних норм та уникати масових скупчень.