голова РДАВідповідне розпорядження підписав голова райдержадміністрації Володимир Шутко 

Повідолмляє ДНК з посиланням на інформаційний відділ Дрогобицької РДА

У зв’язку із зниженням середньодобової температури повітря опалювальний сезон відновлено для бюджетних установ Дрогобицького району, які працюють в цілодобовому режимі (лікарні, інтернати), та дошкільних закладів – з 14 квітня 2017 року, для загальноосвітніх навчальних закладів – з 19 квітня 2017 року.

А у м. Дрогобичі поширили звернення до споживачів теплової енергії адміністрації КП «Дрогобичтеплоенерго», в якому говориться:

«У зв’язку з різким зниженням температури зовнішнього повітря керівництвом Львівської ОДА рекомендовано органам місцевого самоврядуванням розглянути можливість відновлення опалювального сезону.

За аналізом прогнозу синоптиків такі погодні умови будуть супроводжуватися впродовж найближчих 4-5-х днів. Проте, для відновлення роботи котелень «Дрогобичтеплоенерго» та виведенням їх на відповідний режим роботи разом з тепловими мережами, враховуючи їх зупинку, необхідно не менше 5-8 днів.

Тому, відновлення опалювального сезону в  місті не дасть вчасного належного результату і відповідно є недоцільним.

Однак, швидке відновлення роботи котелень для забезпечення опалення можливе на тих підприємствах, які безперервно впродовж року забезпечують виробництво теплової енергії для гарячого водопостачання, тобто є автономними, що властиво обласним центрам, які дотують цю галузь своїми бюджетами.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до ситуації, яка очікується на сьогодні та найближчі 4-5 днів».