Делегація з ПольщіДрогобиччину відвідала чисельна делегація з Любуського воєводства Польщі, до якої увійшли представники місцевої влади, туристичних фірм та журналісти

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на начальника відділу культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надію Козар.

Спочатку візитери побували в зоопарку «Лімпопо», що в смт Меденичі, відтак відвідали місто-курорт Трускавець, зокрема, дельфінарій «Оскар» та провели зустріч в Трускавецькій міській раді.

«Ви показуєте свої досягнення, ми – демонструємо свої. Переймаючи досвід один одного, ми зможемо динамічно розвиватись, даючи поштовх для промоції українського та польського туризму», – сказав на зустрічі Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський.

Як зауважила начальник відділу культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надія Козар, подальша тісна співпраця в галузі туризму між Любуським воєводством та Дрогобиччиною позитивно вплине на розвиток інфраструктури, стане джерелом наповнення місцевих бюджетів та сприятиме створенню нових робочих місць.