tragedijaУ селі Залокоть Дрогобицького району трапилась трагедія. 34-річного чоловіка на місцевій пилорамі привалило колодами дерев. Врятувати, на жаль, не вдалось

Молодий чоловік проживав у селі Підбуж. До сусіднього

Залокотя привіз дерево аби розпиляти.

«Разом з дружиною винаймають будинок в нашому селі, поруч із своїми батьками. Чоловік дуже роботящий, хотів все мати своє, будував власну хату для сім’ї. Напевне тому і повіз те дерево на пилораму», – розповідають у місцевій сільраді.

Чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження, коли самотужки взявся розвантажувати колоди. Витягнувши одну, інші покотилися і просто придавили його.

«Спішив, бо хотів чим швидше з сім’єю до свої хати перейти. В нього горіло все в руках, а тут раптом зупинилося. Дуже шкода, людина хороша, чуйна. З дружиною виховували 4-річну дитину. У своїй бвтьків був наймолодшим із чотирьох дітей. Неймовірне горе в родині», – додають місцеві.

На місці трагедії працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські за фактом смерті чоловіка відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок». Зараз встановлюють всі обставини події