компенсації підприємствамНайбільш удачливим виявився Трускавець — 36 суб’єктів господарської діяльності із кращого курорту західної України

На Дрогобиччині державні преференції вже призначені 45 фірмам і компаніям, від яких надійшли фахово заповнені

пакети документів і на користь яких ухвалене рішення про надання допомоги з часткового безробіття.

Про це повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, інформує Д-НК.

Суб’єкти господарської діяльності:

  • Трускавець — 36
  • Дрогобицький район — 6
  • Стебник — 2
  • Борислав — 1

що ведуть діяльність у таких сферах економіки як туризм і готельна справа, роздрібна торгівля, охорона здоров’я, будівництво та ін., зможуть отримати компенсаційні кошти для виплати частини заробітної плати понад 1300 найманим працівникам, — наголосив Василь Барилюк.

За його словами, допомога з часткового безробіття встановлюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу та не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати, тобто 4723 гривень. Право на неї мають застраховані особи, з котрими офіційно оформлені трудові відносини, окрім тих, хто отримує пенсію.

Для призначення допомоги з часткового безробіття працедавець повинен звернутися до служби зайнятості та подати:

  • заяву на отримання допомоги, написану у довільній формі;
  • копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
  • відомості про працівників, у котрих виникло право на допомогу з часткового безробіття;
  • довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, видану ДПС.

Пакети документів для отримання допомоги з часткового безробіття можна подати через скриньки для кореспонденції, що розміщені біля входів до центрів зайнятості чи філій ЛОЦЗ (оригінали), відправити оригінали поштою (адреси за посиланням https://bit.ly/2W9v4Sn) або ж надіслати сканкопії документів електронним шляхом (e-mail за посиланням https://bit.ly/35Dgzck).

Покрова інструкція щодо порядку отримання допомоги з часткового безробіття на період карантину розміщена на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Роботодавцям» (https://bit.ly/2SCbImA).