ДрогобиччинаПідсумки робочі групи підіб’ють на спільному засіданні, яке відбудеться наприкінці тижня

За дорученням голови комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталія Скоропада протягом цього тижня в районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоків на приміських маршрутах.

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Так, група в складі представників управління праці та соціального захисту населення Романа Щуцького та Юрія Коропися, управління економіки – Наталії Червак, юридичного відділу – Миколи Розумана, сектору з питань ЖКГ, інфраструктури – Андрія Лепака  та фірм-перевізників 8 та 9 серпня провела обстеження рейсів, які курсують з АС № 2 м. Дрогобича в міста Трускавець, Стебник і Борислав та села району. За їх результатами будуть складені відповідні акти, визначено коефіцієнт співвідношення кількості перевезених пільгових категорій до кількості платних пасажирів.