змагання на БуковиціЕтапи змагань в цьому сезоні проходять в трьох країнах: Словаччині, Україні і Польщі

На гірськолижному комплексі Буковиця 1 лютого 2019 р. відбулось вручення відзнак та нагородження переможців другого етапу міжнародних дитячих трьох етапних змагань з

гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

Етапи змагань в цьому сезоні проходять в трьох країнах: Словаччині, Україні і Польщі. Український етап «Bukovytsia OPEN» — включений в календар міжнародних змагань FIS, отож до Буковиці приїхало багато спортсменів з України, а також з Польщі та Білорусі. В загальному до участі в українському етапі заявилось і прийняло участь 107 спортсменів. Змагання на Буковиці тривали два дні. Всі учасники змагань відмітили високу якість організації змагань та якісно підготовлену трасу.

По завершенню другого дня змагань відбулось вручення нагород і офіційне закриття українського етапу. Нагороди вручали технічні делегати FIS Янка Гантнерова (Словаччина) та Ігор Сидорко (Україна), міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, заступник міського голови Борислава Ігор Кобилецький, віце-бургомістр міста Устрики Дольні з Польщі Катаржина Секула та директор дитячої спортивної школи з цього польського міста Богдан Зварич, віце президент української Асоціації лижних видів спорту Леонід Тікун, директор українського етапу «Bukovytsia OPEN» Віталій Мицак та спортивний директор «Karpatia OPEN» Дмитро Мицак. Проводив церемонію нагородження голова організаційного комітету міжнародних змагань «Karpatia OPEN» Іван Цегенько.

По завершенню нагородження переможців другого етапу відбулась символічна передача естафети змагань від директора українського етапу Віталія Мицака представнику міста Устрики Дольні, яке буде приймати завершальний етап – Катаржині Секулі, котра ще раз запросила учасників і вболівальників до цього мальовничого польського гірського міста. Буковиця також запрошує всіх бажаючих поїхати в Устрики Дольні, щоб повболівати за наших спортсменів. Деталі поїздки можна взнати у спортивного директора змагань Дмитра Мицака або в голови організаційного комітету Івана Цегенька.