МВФ УкраїнаМВФ говорить, що українська економіка буде рости такими ж темпами, що і економіки країн в усьому світі

Сьогодні, 15 жовтня, в Лондоні було прийнято рішення про

те, щоб прийняти на розгляд долю ПриватБанку і вже через кілька годин з’явився прогноз від МВФ щодо зростання української економіки.

Так, у висновках МВФ говориться, що українська економіка буде рости такими ж темпами, що і економіки країн в усьому світі. При цьому прогноз зростання дещо поліпшився щодо останньої заяви.

Так, в МВФ повідомили, що в 2019 році ВВП зросте на 3%, а вже в 2020-му ще на 3%. При цьому там не підтвердили прогноз прем’єра Гончарука щодо того, що зростання буде на рівні 5%. МВФ очікує уповільнення інфляції в Україні до 5,9% в 2020 році.

Також організація очікує зниження рівня безробіття до 8,2% на кінець 2020 року.

15 жовтня суд в Лондоні виніс рішення на користь державного ПриватБанку, і тепер позов проти Коломойського і Боголюбова розглядатиме Високий суд Лондона. Витрати бізнесменів все так же обмежені в 20 тис. фунтів на тиждень. Однак також стало відомо, що сума позовних вимог ПриватБанку до олігарха Коломойського з кожним днем ​​зростає на 500 тис. доларів.

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розвіяв міф про те, що нової програми з МВФ Україна не отримає. Він пояснив, що це штучно надумана проблема, яку невірно ретранслюють в ЗМІ.