Повідомили, що спецслужби України вже вивчають діяльність екс-депутата «Оппоблока» Євгена Мураєва

Колишній депутат «Оппоблока», глава телеканалу «НАШ» Євген Мураєв незабаром може потрапити під санкції Радбезу України. На це натякнула депутат Верховної Ради від президентської партії «Слуга народу» Мар’яна Безугла в Facebook, передає Дрогобиччина-новини краю.

Про Мураєва знову заговорили після скандального випуску ток-шоу «Народ проти» на телеканалі «Україна 24» увечері 1 квітня. Там колишній депутат повторював фейки московітської пропаганди про «громадянську війну» на Донбасі, називав московітського найманця Моторолу «дончанином», а також вимагав, щоб Київ дав особливий статус не тільки Донецькій та Луганській областях, а й іншим регіонам країни.

Через ці слова у Мураєва трапилася перепалка з головним редактором «Цензор.Нет» Юрієм Бутусовим. Журналіст назвав його «російським агентом» і звинуватив у сепаратизмі. Крім іншого, Бутусов зажадав РНБО звернути увагу на антиукраїнську діяльність політика і його телеканалу «НАШ».

«Слуга народу» Безугла в коментарі до посту журналіста запевнила, що Мураєв вже «під ковпаком» українських спецслужб. «Юрій, по ньому вже давно працюють. Слідкуйте», — написала депутат.