МОЗ запустило сайт про використання ліків проти коронавірусуДержавний експертний центр МОЗ створив інформаційну сторінку про дію різних лікарських препаратів для профілактики та лікування COVID-19

З даними можна ознайомитись за посиланням covid19.dec.gov.ua.

«Через поширення коронавірусної інфекції усі країни мають однаковий виклик: брак доказової бази, результатів тривалих клінічних випробувань ліків, які застосовуються при лікуванні COVID-19. Наші експерти оперативно збирають і аналізують ті дані, які можемо отримати: з реальної лікарської практики різних країн, наукових статей, рекомендацій органів охорони здоров’я, проміжних висновків досліджень», – зазначила директор Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я Тетяна Думенко, передає Укрінформ.

На сайті є п’ять розділів: антисептики, жарознижувальні, противірусні, ліки, які впливають на імунну відповідь, та препарати, які використовують для неінфекційних захворювань за коронавірусу. Усі дані оперативно оновлюються та доповнюються результатами досліджень.

Раніше МОЗ створило онлайн-платформу консультацій для українських медиків. Також Міністерство охорони здоров’я України затвердило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19. Його ефективність підтверджують українські медики в Італії.

Станом на 9 ранку 16 квітня в Україні лабораторно підтверджено 4161 випадок коронавірусної хвороби. З них 116 – летальні, а 186 осіб одужали. Пік коронавірусу в Україні очікується у 20-х числах квітня. ВООЗ вважає, що пандемія коронавірусу в світі ще не досягла свого піку. А вакцина з’явиться не раніше, ніж через рік.