Дані Леоненко і її батьків з’явилися на «миротворців»

В Україні розгорівся новий мовний скандал з 15-річною блогер з Києва Єлизаветою Леоненко. Дівчина в TikTok негативно відгукнулася про національну мову.

У TikTok розгорівся новий скандал через українську мову. Киянка заявила, що не любить українську мову, не вміє нею розмовляти і нічого не винна Україні, передає Д-НК. Вчинок школярки викликав бурхливу реакцію. У коментарях під її постом на Леоненко і її батьків посипалися погрози і образи.

Через деякий час дівчина знову висловилася на мовну тему, образивши всіх, хто розмовляє українською мовою: «Та вс * лась мені ваша «рідна мова». Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти?».

Також вона заявила, що принципово не дружить з тими, хто говорить державною мовою. Після хвиль хейту деякі з відео дівчина видалила. Незважаючи на це в мережі вже опублікували особисту інформацію про дівчину і її сім’ю. Зокрема, дані Леоненко і її батьків внесені на сайт «Миротворець». Її звинувачують в «свідомій участі в інформаційній спецоперації Московії (країна-агресор) проти України».