гелікоптер для ЗСУВ Україні створюють легкий ударний вертоліт силами інженерів конструкторського бюро компанії «Мотор Січ»

В рамках проекту підготовлений спецборт-лабораторія для оцінки конструктивних і технічних рішень майбутньої машини.

В Україні розпочато інженерні роботи по створенню легкого ударного гелікоптера для української армії. В рамках проведення підготовчих робіт створено спеціальний борт, метою якого є оцінка конструктивних рішень майбутньої розробки. Вони будуть використані в моделі нового ударного гелікоптера для української армії.

Інформацію про це повідомило видання Defense Express, передає Д-НК. У повідомленні зазначено, що інженерна та виробнича база побудована в рамках співпраці з підприємством «Мотор Січ». Базою для лабораторії став Мі-2МСБ від «Мотор Січ», який отримав більш потужні українські двигуни АІ-450М-Б, редуктор власного виробництва, сучасну авіоніку, системи навігації та зв’язку.

В Інтернеті також з’явилося відео польоту повітряної лабораторії: тестовий політ на малих висотах був знятий журналістами видання і опублікований в Інтернеті. Зазначена модель обладнана сенсорними датчиками, які фіксують різні параметри під час польоту. На моделі також можна помітити тестові пілони для розміщення зброї і підвісних ракет різних модифікацій.