окупантиМосковітська пропагандистська машина розганяє панічні настрої в Криму, людей лякають фейковий наступом ВСУ

Московітські ЗМІ розганяють істерію у анексованому Криму. Людей залякують фейками про наступ української армії. Налякані кримчани в соцмережах шукають інформацію про бомбосховища, передає Д-НК.

Щоб виправдати масштабне перекидання військ до кордонів України і на окуповані території, на Московії поширюють фейки про наступ ВСУ. У новій версії українська армія вже нібито готується відбити не тільки Донбас, а й Крим. На півострові ростуть панічні настрої через загрозу великої війни. Місцеві паблік заповнені повідомленнями наляканих кримчан.

«По всіх каналах віщають, що до Криму стягнуто море озброєння, що Україна збирається на нас нападати, а Америка їй в цьому допоможе. У світлі цих новин житель міста задає питання: де у нас реально діючі бомбосховища?» — пишуть жителі Криму.

Варто відзначити, що в останні тижні Московія посилила перекидання бойової техніки і особового складу до України. Колони з танками і броневиками демонстративно рухаються до українських кордонів серед білого дня. Така активність викликала занепокоєння не лише Києва, а й Заходу. Пентагон і НАТО вважають ризик вторгнення вкрай високим і обіцяють військову підтримку Україні в разі такого сценарію. Однак деякі експерти вважають, що Московія «брязкає зброєю» тільки для залякування України.