введення військНа дорогах і блокпостах помітили техніку ерефійських військових і солдат, які з’явилися в республіці в понеділок

Про це повідомили журналісти «Нової газети».

У Надтеречний район Чечні московітська влада ввели федеральні війська: інформацію про це повідомили журналісти «Нової газети» з посиланням на місцевих жителів.

Федеральні війська були помічені на території республіки вже в понеділок вдень. В Інтернеті з’явилося відразу кілька відео, на яких можна помітити блокпости і військові машини московітської армії.

Читайте також: На Московії в одному з регіонів почалися потужні заворушення (Відео)

Журналісти повідомили, що Москва ввела федеральні війська в Надтеречний район, який знаходиться на кордоні з Інгушетією, Північною Осетією і Ставропольським краєм. Місцеві жителі заявляють, що вздовж федеральної траси розташовані військові машини «Урал», а також наметові містечка в околицях відразу декількох населених пунктів. За даними журналістів газети, там були встановлені блокпости.

Джерела видання в силових структурах Чечні повідомляють, що введення ерефійської армії стало для них великим сюрпризом: вони невпевнено припустили, що це навчання. Однак ніяких міжвідомчих наказів про проведення навчань місцевими силовими структурами отримано не було. Крім того, навчання зазвичай проводяться далеко від населених пунктів, наприклад, на полігонах Надтеречного району. Місцеві жителі не розуміють, що відбувається і з яких саме причин в районі з’явилися військові.