сміхдержаваПісля того як Ізраїльські війська ліквідували в Сирії «Панцир» ерефійці терміново передумали давати партнерам С-300

Прес-секретар президента ереф Дмитро Пєсков підтвердив, що ерефія не буде давати своєму союзнику сирійському

диктатору Башару Асаду ЗРК С-300 «Фаворит» для захисту від атак Ізраїлю.

Про причини зради путіним свого союзника розповів в Facebook експерт по Близькому Сходу російський блогер Ель Мюрид, передає ДНК. Він зазначив, що, зі слів Пєскова, відмова від поставок С-300 в Сирію нібито зовсім не пов’язана з візитом до Мордора прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху і домовленості не втручатися в «розборки» ЦАХАЛ з Іраном і Сирією. Це абсолютна брехня, впевнений Мюрид.

«А як дихали … Буквально в квітні було вагомо і впевнено заявлено, що наш союзник Асад отримає комплекси С-300 для забезпечення своєї безпеки від варварських нальотів іноземних агресорів. Минуло лише два тижні, і ні про які постачання мови вже не йде. І не буде йти «, — висловив упевненість експерт, уточнивши, що Асад і Іран ніякі не союзники Мордора.

Вони «просто прикриття інтервенції» в Сирії. Експерт підкреслив, що ереф в Сирії не бореться ні з яким тероризмом, і, тим більше, не ратує за збереження територіальної цілісності цієї країни. «У Мордора там свої, суто корпоративні інтереси путінських друзів, які для підтримки стійкості режиму Асада входить лише до певних меж. А тому ніхто туди ніякі С-300 поставляти не буде «, — констатував Мюрид. Примітно, що новина про відмову постачати С-300 з’явилася на наступний день після того, як армія Ізраїлю знищила в Сирії хвалений мокшанський ЗРК «Панцир».