Станіслав БілковськийУ вівторок, 2 грудня, президента Молдови Ігоря Додона КС відсторонив від виконання обов’язків глави держави

Про це інформує ДНК, посилаючись на “Ехо Москви”. “Ця ситуація пікантна ще й тому, що вона може скінчитися введенням військ”, – зазначає політичний експерт Станіслав Бєлковський, коментуючи скандал в Кишиневі.

Він іронічно пояснив, чиї війська будуть введені в Молдову. “Ну, а чиї війська у нас всюди вводяться? Звичайно, не ерефійські, а приватної військової компанії Вагнера і прирівняні до неї військові з’єднання”, – говорить він.

На даний момент, на думку експерта, будь-які ексцеси, провокації, загроза знову ж інтересам ерефійського населення т. зв. “ПМР”, як це було в Криму і на Донбасі, може спровокувати Мордор на якісь військові дії. “Позбавлення проерефійської політики Молдови президента Ігоря Додона повноважень може стати каталізатором подібного розвитку подій.

Я не стверджую, що це найбільш вірогідний сценарій. Все ж його ймовірність істотно менше 50%, але більше нуля”, – додав політолог.