Станіслав БілковськийУ вівторок, 2 грудня, президента Молдови Ігоря Додона КС відсторонив від виконання обов’язків глави держави

Про це інформує ДНК, посилаючись на «Ехо Москви». «Ця ситуація пікантна ще й тому, що вона може скінчитися введенням військ», — зазначає політичний експерт Станіслав Бєлковський, коментуючи скандал в Кишиневі.

Він іронічно пояснив, чиї війська будуть введені в Молдову. «Ну, а чиї війська у нас всюди вводяться? Звичайно, не ерефійські, а приватної військової компанії Вагнера і прирівняні до неї військові з’єднання», — говорить він.

На даний момент, на думку експерта, будь-які ексцеси, провокації, загроза знову ж інтересам ерефійського населення т. зв. «ПМР», як це було в Криму і на Донбасі, може спровокувати Мордор на якісь військові дії. «Позбавлення проерефійської політики Молдови президента Ігоря Додона повноважень може стати каталізатором подібного розвитку подій.

Я не стверджую, що це найбільш вірогідний сценарій. Все ж його ймовірність істотно менше 50%, але більше нуля», — додав політолог.