Найактивніші учасники гуртка Народного дому Раневич отримали запрошення від фонду «Діаконія» в літній табір у Латвії

Упродовж двох тижнів шестеро дітей у супроводі їх куратора та керівниці Народного дому Наталії Кулинич пізнавали культуру європейської країни, відвідували визначні місця та спілкувались з однолітками з Києва, які також перебували у цьому таборі, передає ДНК.

За час поїздки активна молодь, окрім культурної програми, мала важливу зустріч з послом України у Латвії Анатолієм Куцеволом. Посол поспілкувався з дітьми про ситуацію в Україні, розповів про діяльність їхньої установи, а також яку допомогу надає Латвія Україні. Окрім цього молодь зустрілась і з українськими військовими, які на даний час перебувають на лікуванні в Латвії.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

У реаліях сьогодення для дітей дуже важливо відчувати безпеку та повноцінно золотий час дитинства, пізнавати щось нове та отримуватипозитивні враження. Ми дуже задоволені поїздкою. Діти стверджують, що це найкраще їхнє літо. Дякуємо приймаючій стороні за неймовірні враження та нашому очільнику громади Тарасу Кучмі та Управлінню культури і розвитку туризму за те, що посприяли у фінансовій підтримці для реалізації мандрівки”, – розповіла Наталія Кулинич.

На завершення творча молодь подарувала на згадку про Україну власноруч виготовлені браслети та ляльки-мотанки українським військовим, послу та представникам приймаючої сторони.