молодь дрогобиччиниУ четвер, 20 листопада, у Ратуші відбудеться Круглий стіл за участю студентства

Початок заходу о 13:00 год.

Метою Круглого столу є обговорення студентських пропозицій, ідей та проблем.
Запрошені спікери, які поділяться власними успішними життєвими історіями та досвідом, а також обговорюватимуть важливі молодіжні теми:
Представники духовенства. Тема виступу: «Духовність — основа розвитку особистості»;
Олександра Пашко — начальник відділу сім’ї, молоді та туризму. Тема виступу: «Розвиток молодіжної політики у Дрогобичі». Розповість про роботу відділу сім’ї, молоді та туризму;

Оксана Матчишин — керівник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тема виступу: «Волонтерство — благодійність та відповідальність». Поінформує про залучення молоді до волонтерського руху у діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Зеновій Квасній — головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності виконкому. Тема виступу: «Інформація — кров твого міста». Розповідатиме про сучасні ЗМІ, медіа та ефективне використання соціальних мереж.
Богдан Михайлишин — ведучий Розважального агентства «Showtime». Тема виступу: «Молодіжний креатив — розвиток та самореалізація». Розповість про започатковану у Дрогобичі соціальну акцію «Чисте місто — разом».
Олена Жуковська — заступник Генерального директора НПК «Галичина». Тема виступу: «Історія успіху — приклад для наслідування». Поділиться досвідом, як стати впливовою людиною у молоді роки. Розповість про усі деталі ділового життя. Її виступ відбуватиметься в рамках освітнього проекту «Вуличний Університет».
Зустріч завершиться екскурсією на вежу Ратуші.
Захід присвячується Дню студента та першій річниці Революції Гідності, яку розпочало студентство.
Вибачте за незручності
За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому