Поливаний понеділокДовгий час наприкінці червня в Україні відзначали День молоді

Після російської агресії 2014 року і бажанням інтегруватись у європейську родину, в Україні постало питання перенесення свята на іншу дату.

Тому 28 липня 2021 року, президент Володимир Зеленський з урахуванням ініціативи молодіжних рухів та організацій України підписав указ № 333/2021 про перенесення Дня молоді на 12 серпня, коли за календарем ООН відзначають Міжнародний день молоді, передає ДНК.

Отже, тепер офіційно День молоді в Україні відзначають 12 серпня. У 2023 році він припадає на суботу.

Молодь – енергійна та активна частина суспільства, яка задає тренди і є рушійною силою багатьох новацій. Українська молодь сьогодні – це сталь та гордість усього народу. Вона боронить терени своєї держави у запеклому бою з російським окупантом, волонтерить, збирає кошти на потреби армії та на нові домівки тим, хто їх втратив, вчиться, розвивається, виходить на протести проти війни по всіх країнах світу і робить усе можливе та неможливе, щоб здолати ворога.

Цьогоріч, як і минулого року гучних святкувань чи концертів з нагоди цього дня у місті влаштовувати не будуть.

У відділі сім’ї та молоді ДМР пропонують молоді міста та громади поділитись своїми ідеями як відзначити цьогорічний День молоді. Свої ідеї просять писати у коментарях під публікацією або можна особисто завітати у кабінет №210 міської ради та висловити свої побажання.