протести в БілорусіУ Білорусі тривають акції протесту проти режиму Лукашенка

Сьогодні, 6 вересня, на вулиці міст вийшли десятки тисяч людей. Силовики поводяться жорстко, учасників протесту б’ють і затримують.

У Білорусі сьогодні, 6 вересня, продовжилися акції протесту. Люди вимагають піти у відставку Лукашенко, на вулицях багато силовиків, виведена військова техніка, повідомляє Д-НК.

За даними ЗМІ і білоруських телеграм-каналів, між ОМОНом і мирними протестувальниками відбулася сутички. Найбільш жорсткі були в Гродно, Мінську і Вітебську. Повідомляється, ОМОН не дивиться навіть на те, що в колонах йдуть діти. Деяких учасників протесту витягують прямо з натовпу за руки і за ноги, тягнучи по асафальту.

«Десяток БТР знаходяться біля Палацу Незалежності в Мінську, де сьогодні очікуються акції протесту», — пише Телеграм-канал «Нової газети». Крім того, за словами очевидців, на вулиці, яка веде до Палацу Незалежності, стоять понад 30 автозаків, водометів, «бусів», автобусів і бойових машин, схожих на БМД, пофарбованих сірою фарбою.

За даними Телеграмм-каналу NEXTА, на вул. Чеботарьова в Мінську пройшли жорсткі побиття і затримання. На місце приїхала швидка. Точне число потерпілих поки невідомо, але свідки побиття пишуть, що рахунок поранених іде на десятки. Також стало відомо, що в Гродно проти мирних протестувальників силовики застосували сльозогінний газ.