Дрогобиччина - дороги і мостиУкравтодор нарешті зобов’язався відремонтувати міст що на дорозі Нагуєвичі-Ясениця

Повінь 2008-го наробила стільки лиха, що її наслідки не усунуто до тепер. А причина відсутності адекватних дій щодо ліквідації наслідків негоди часто лежить в банальній площині браку коштів або ж волі для виконання робіт.

Зокрема, уже п’ять років за крок від біди перебувають усі, хто їде в Нагуєвичі, Ясеницю або прилеглі села напрямком Мостиська-Самбір-Борислав. На цьому шляху, на відрізку дороги Нагуєвичі-Ясениця, знаходиться міст, який зазнав руйнувань внаслідок паводку 2008-го року і станом на сьогоднішній день у зв’язку із руйнуванням конструкцій може стати причиною надзвичайних ситуацій, в тому числі й з летальними наслідками. Їхати ним влітку – ще півбіди, але коли приходить зима сотні людей наражають своє життя на реальну небезпеку.

Додамо, що впродовж п’яти років про цей міст не говорив хіба-що лінивий. І місцеві чиновники до вищих інстанцій зверталися, і у пресі час від часу інформація з’являлася. Та все дарма.

Відтак, за коментарем ми звернулися до народного депутата України, обранця-мажоритарника від Дрогобиччини Романа Ілика.

— Про цю проблему я поінформований. Зокрема, ще наприкінці червня-початку липня ц.р. ми отримали звернення від Нагуєвицької селищної ради за підписом голови Михайла Чаплі, у якому йшлося, що згаданий міст уже п’ять років становить загрозу для жителів Нагуєвич та прилеглих сіл. За наслідком цієї інформації нами було скеровано два депутатських запити – на ім’я голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій М.Болотських та голови Державного агентства автомобільних доріг України Є.Прусенка. У зверненнях наголошувалось на необхідності негайного вжиття заходів для ліквідації цієї надзвичайної ситуації. І буквально кілька днів тому на цей депутатський запит ми отримали відповідь від Укравтодору, за підписом голови Є.Прусенка, у якій йдеться: Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодором) дано доручення Службі автомобільних доріг України у Львівській області провести обстеження зазначеного об’єкту та провести на ньому роботи з покращення умов проїзду та безпеки руху. В цьому питанні спільно з громадою Нагуєвич ми домоглися позитивної відповіді на поставлене питання. Сподіваюсь, що це не стане черговою не виконаною обіцянкою влади, як і всі решта, що стосуються «покращення життя українців» — розповів парламентар.

Нагадаємо, відповідь, у якій йдеться про зобов’язання Укравтодору вжити заходів з ліквідації надзвичайної ситуації та покращити умови проїзду і безпеки руху особисто підписав голова Державного агентства автомобільних доріг України Євген Прусенко. Отож посадовець персонально відповідає за дії чи бездіяльність щодо цього питання.

«Медіа Дрогобиччина»