Мер хабарникМіського голову Сколе Володимира Москаля, якого вже судили за хабарництво, затримали під час отримання 68,7 тис. грн. неправомірної винагороди

Про це вчора, 18 липня, написав на своїй сторінці у

«Facebook» генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає ДНК.

«В славному місті Сколе працює мером такий собі В. Москаль. Працює, хоча ще в березні 2018 засуджений на 6,5 років за хабар. Проте, апеляція все переноситься. І В. Москаль продовжує бути мером. Щоб не втратити навики вирішив цей Москаль знову взяти неправомірну вимогу на 68,7 тис. грн. Але поліція і прокуратура теж не втратила пильність. Москаль знову в кайданках!» – повідомив Луценко.

Мер хабарник

Нагадаємо, що 15 березня Стрийський міськрайонний суд визнав винним Володимира Москаля у хабарництві і призначив покарання 6,5 року позбавлення волі з конфіскацією майна. Мер вважає цей вирок несправедливим і оскаржив його в апеляційному порядку. У свою чергу апеляційну скаргу подала і прокуратура, яка вважає вирок суду надто м’яким. Сам мер оскаржить це рішення.

Як повідомляв ZAXID.NET, Володимира Москаля затримали за підозрою в отриманні хабара 18 тис. грн ще у 2015 році. Тоді ж затримали і юрисконсультку Сколівської міськради. Як повідомляли правоохоронці, посадовці пообіцяли передати підприємцю в оренду об’єкт комунального майна та зменшити орендну плату за його користування.

Фото зі сторінки Юрія Луценка