skandalЦентр «Миротворець» обіцяє занести до свого «Чистилища» провокаторів і організаторів акцій проти надання допомоги евакуйованим з Китаю українцям

Про це інформує «Укрінорм» з посиланням на повідомлення

«Миротворця» у Twitter.

«Всі виявлені провокатори і організатори акцій проти надання допомоги нашим співгромадянам, які повернулися сьогодні з Китаю, будуть занесені у «Чистилище» сайту «Миротворець», — йдеться у повідомленні.

У центрі нагадали, що ст. 135 Кримінального кодексу України «Залишення в небезпеці» передбачає відповідальність за свідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває у небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження.

«Суспільство має знати їх в обличчя. Просимо ЗМІ долучитися до виявлення тих, хто цілеспрямовано підбурює людей до скоєння цього злочину», — закликали у «Миротворці».

Як повідомлялося, 20 лютого в Україну прибув літак із українцями та іноземцями, яких Україна вивозить із КНР за домовленістю з їхніми державами.

Евакуйовані з Китаю громадяни України та інших держав будуть розміщені у медичному центрі Нацгвардії «Нові Санжари» у Полтавській області.

На Полтавщині місцеві мешканці перекрили дорогу, протестуючи проти розміщення евакуйованих з Китаю у медичному центрі внутрішніх військ МВС «Нові Санжари». У МВС наголошують, що всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог закону та рішення урядового штабу.

Раніше аналогічні протести з блокуванням доріг відбувалися у Львівській та Тернопільській областях через інформацію про ймовірне розміщення евакуйованих в медустановах цих регіонів.