Мірча ЛуческуПеребіжчик з «Шахтаря» в «Зеніт» Луческу глибоко кається за свій необачний вчинок

Екс-тренер донеччан Мірча Луческу вважає переїзд до Пітера величезною помилкою. Про це тренер повідомив в недавньому інтерв’ю великому європейському спортивному виданню Sporturilor.

Всього після року роботи на новому місці Луческу викинули з тренерської посади російської петербурзької футбольної команди. Звільнили, як кажуть, «за профнепридатність» — за рік Мірча не виправдав довіри керівництва команди, гравців і вболівальників, повідомляє ДНК.

Так, під керівництвом колишнього тренера ФК «Шахтар» «Зеніт» не отримав жодного кубка, не вигравши жодного національного чемпіонату за сезон. Через 12 успішних років в Україні тренер-перебіжчик змушений вимагати 2 мільйони компенсації від пітерського клубу за передчасно розірваний контракт і досі не може оговтатися від гіркоти і розчарування: «Це була велика помилка — переходити в «Зеніт». Я розраховував повторити успіх з «Шахтарем», але мені не дали ні часу, ні можливості. у Донецьку в мене теж далеко не відразу все вийшло, але там в мене вірили «.