московітська арміяМосковія протягом двох днів втратила два бомбардувальники «СУ-34», один «ТУ-22M3», систему ППО «Панцир», два танкери

Інтернет вражений цим розвалом російської армії, який

Москва більше не може приховувати.

Протягом всього декількох днів в московії впало відразу два бомбардувальники, а на Близькому Сході на території Сирії Ізраїль з легкістю знищив російський ПЗРК «Панцир — С1». Що відбувається в російській армії не схоже на випадковість і більше відповідає систематичній деградації — експерти заявляють, що російська техніка часто була розроблена або вироблена ще в Радянському Союзі, при цьому за 30 минулих років вона повністю виробила свій ресурс і застаріла як морально, так і фізично.

московітська армія

Першими симптомами краху армії Росії стали проблеми з авіацією під час сирійської кампанії і падіння винищувачів з авіаносця «Адмірал Кузнєцов». Скоро проблема спіткала і сам авіаносець, який внаслідок аварії під час ремонту більше не зможе вийти в море. При цьому за один тільки останній тиждень в Росії відбулося ще три великі аварії з російською технікою.

московітська армія

18 січня відбулася перша трагедія: два винищувачі-бомбардувальники «Су-34» зіткнулися над акваторією Японського моря. Льотчики катапультувалися. Одного пілота знайшли в морі і підняли на борт пошуково-рятувального вертольота. Ще двоє загинули, їх тіла вже знайдені.

Потім ізраїльські ВПС знищили ще один російський комплекс «Панцир — С1» в Сирії. Пізніше стало відомо, що російський «супер ЗРПК» знищив звичайний ізраїльський безпілотник SkyStriker вкрай простий і навіть примітивної конструкції.

А вже сьогодні сьогодні, 22 січня, бомбардувальник «Ту-22М3» зазнав катастрофи при посадці на військовий аеродром в Мурманській області в Росії. Бомбардувальник «Ту-22М3» зазнав катастрофи при заході на посадку на аеродромі полку дальньої авіації в Оленегорську (Мурманська область).