У Дрогобичі продовжують успішно реалізовувати державну програму із підтримки військовослужбовців та учасників бойових дій в забезпеченні житлом

Так, 10 листопада Роману Урбану вручили грошовий сертифікат на суму понад 1 млн. 800 тис.грн. для придбання нової оселі, передає ДНК.

Роман Васильович є особа з інвалідністю внаслідок війни (І група). Під час Революції Гідності Роман Урбан в числі перших вирушив на Майдан та отримав там поранення. Відтак став інвалідом. Грошову компенсацію пану Роману призначено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. №206 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей”.

Для міста Котермака – це перший сертифікат на придбання нового житла саме для учасника Революції Гідності.

Очільник громади подякував Роману Урбану за героїзм, чітку позицію в питанні збереженні територіальної цілісності та захисту нашої незалежності.

Загалом, впродовж 2023 року у Дрогобицькій МТГ за державною програмою виділено 16,7 млн. грн. для придбання житла 8 особам з числа військовослужбовців та учасників бойових дій.