пісенний конкурсМережа підірвало відео, як литовська вокалістка і українка кримсько-татарського походження виконують пісню групи «Океан Ельзи» — «Не твоя війна»

Відео зворушило українців до глибини душі, повідомляє Д-НК.

Український «5 канал» і литовський «Громадське ТБ» провели спільний телемарафон між Україною та Литвою, присвячений боротьбі з російською окупацією. Під час телемосту глядачів чекало яскравий виступ литовської вокалістки Лієпи Норкевічене і українки кримсько-татарського походження Алани Шпорт. На українській мові дівчата виконали пісню групи «Океан Ельзи» «Не твоя війна».

Виступ артисток викликав захоплення глядачів в «Ютюбі». Користувачі Мережі подякували дівчат за виконання душевної пісні українською мовою.

«Молодці! Сподобалось! +100! Навіть Кримські татари вивчили українську! Як можна самим українцям цуратись своєї рідної мови! Ніяк в голову не лізе!» — пише в коментарях користувач.

«Я плачу. Низьких вам Уклін, дівчата. Донбас», — додала інша.

«Литва має спільну з Україною величну Історію … Литва надійний и вірний побратим України … дякуємо за підтримку», — коментують відео користувачі.

«Душа розривається, коли слухаєш. Ну як не любити свою неньку Україну, на відміну від тих, хто просто топче нашу землю», — додала глядачка.

Крім того, під час телемосту зібрали гроші для підтримки ЗСУ та цивільних осіб, які постраждали під час війни.