повії шоубізуВиступи не стали скасовувати, незважаючи на загибель дітей в таборі «Вікторія»

У мережі повідомили про порушення жалоби, оголошеної в Одеській області після загибелі трьох дітей під час пожежі в таборі «Вікторія». Свій виступ не скасувала співачка Ірина Білик. Про це повідомив активіст Сергій Стерненко в Facebook.

 

«Траур? Скарга? Повага до людей і країни? Ні, не чули. Прямо зараз під Одесою, в Совіньоні, виступила прихильниця Росії Іра Білик. Їй пофіг «ваша війна «, окупований Крим, який вона відвідувала, і оголошений траур у зв’язку з загибеллю дітей. Вона поза політикою і за бабло. Іра, ти не людина, а щось набагато нижче. Все, що можу сказати «, — заявив Стерненко.

У коментарях користувачі вказували, що ввечері в день жалоби неодноразово чули феєрверки, навіть недалеко від місця трагедії. Крім того, в цей же день в Совіньоні, як кажуть одесити, виступали Олег Філімонов і Валентин Куба в супроводі оркестру ЗСУ.

«Усі, хто виступав день жалоби з розважальною програмою — тварі, а не люди. Просто тварини», — пише один з обурених користувачів. «Годину тому був салют в районі Дачі Ковалевського — майже за два кроки від табору «Вікторія» — місця трагедії … Дуже чуйне населення», «Прямо зараз в Лузанівці салют» — пишуть одесити.