Меморіал у ТрускавціКомісія культури Львівської облради підтримала вилучення «Меморіального комплексу радянських воїнів» у Трускавці із реєстру об’єктів культурної спадщини

Про це йдеться у протоколі комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської облради.

Комісією було розглянуто звернення заступника міського голови м. Трускавця Олексія Балицького щодо вилучення з реєстру об’єктів культурної спадщини пам’ятки історії місцевого значення «Меморіальний комплекс радянських воїнів» по вул. Дрогобицькій у м. Трускавці з метою подальшої реконструкції.

Розглянувши це звернення, члени комісії культури вирішили підтримати та скерувати до департаменту архітектури та розвитку містобудування (О. Ткачук) для опрацювання та надання пропозицій щодо шляхів вирішення питання.

Нагадаємо, рішенням виконкому Львівської обласної Ради депутатів трудящих від 05.05.1972 р. № 183 було взято на державний облік та визначено категорію пам’ятки культурної спадщини меморіального комплексу радянських воїнів по вул. Дрогобицькій у м. Трускавці.

Джерело: ЗіК