Ключі від шкільних автобусів керівникам освітніх установ передали очільник громади

У комфорті та безпеці добиратимуться на навчання – днями два освітніх заклади територіальної громади Дрогобича — Нижньогаївський НВК та Медвежанська гімназія отримали нові автобуси «Школярик».

Нові транспортні засоби оглянули вчителі та учні — освітянська сім’я двох закладів радіє, адже тепер діти матимуть змогу добиратись на навчання у комфорті та теплі.

Якісне навчання дітей — наш пріоритет про який ми маємо дбати, щоб забезпечити школярам нашої громади максимально комфортні умови добирання до освітніх установ. Впевнений, що нові автобуси будуть добре служити та забезпечать швидке і безпечне перевезення учнів. Тож тепер за школярів можуть бути спокійні як батьки так вчителі і ми, — зазначив Тарас Кучма.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, на запит районної військової адміністрації, відділ освіти Дрогобицької міської ради передав чотири з п’яти шкільних автобуси на потреби ЗСУ. Відтак, за словами керівника відділу освіти Віталія Вовківа, найперше нові «Школярики» вирішили скерувати в ті села, у яких першими їх вилучили.

Нові автобуси — результат нашої роботи в напрямку покращення умов добирання учнів. Окрім цього, вони забезпечать не лише довезення учнів до навчальних установ територіальної громади, а й дають можливість возити дітей на екскурсії. Зараз очікуємо передачу ще трьох нових автобусів «Школярик». Відтак, після отримання будемо направляти їх в ті села громади, де є найбільша в них потреба, — коментує Віталій Вовків.

Нагадаємо, кошти на закупівлю автобусів виділяли шляхом співфінансування: 60% — місто та 40% — ЛОВА. Сучасні автобуси оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема для транспортування дітей з інклюзією.