коронавірусУ народного депутата України, одного з лідерів партії «ОПЗЖ» Віктора Медведчука виявлена ​​коронавірусна інфекція

Якщо Медведчук дійсно захворів на коронавірус, то це означає, що російська вакцина від короновіруса

неефективна, повідомляє Д-НК з посиланням на блогера Андрія Дзіндзю.

Офіційних підтверджень чи спростувань ще немає. Відомо тільки, що в серпні Віктор Медведчук, його дружина і син під час поїздки до окупованого росією Криму зробили собі щеплення російською вакциною від коронавіруса.

Медведчук виступав за ввезення цієї вакцини в Україні. Однак навіть в ерефії, не дивлячись на страхітливі темпи зростання захворюваності коронавірусної інфекції, чомусь не проводиться масова вакцинація населення.

Крім того, в соцмережах писали, що у російських військових і у багатьох бойовиків незаконних збройних бандформувань на Донбасі з тих, яким вводили вакцину (можливо, заради випробування на людях), виявилися побічні явища у вигляді зниження гостроти зору і слуху, а також загострення хронічних захворювань. Всі авторитетні міжнародні медичні організації не визнають наявності у росії вакцини проти коронавіруса через ненадання ерефії звітів про клінічні випробування препарату.