Crew DragonВранці 2 березня в США відбудеться тестовий запуск космічного корабля Crew Dragon компанії SpaceX

Він витіснить московітські «Союзи» з ринку доставки людей на МКС. У Мережі вже з’явилися кадри історичної події,

передає ДНК. Вранці в суботу, 2 березня, компанія Ілона Маска SpaceX здійснила тестовий пуск своєї довгоочікуваної новинки — космічного корабля Crew Dragon з кабіною, розрахованої аж на 7 осіб. Вивела корабель на орбіту Землі ракета-носій Falcon-9 з космодрому на мисі Канаверал. Запуск пройшов вдало.

Експерти не сумніваються, що Crew Dragon остаточно витіснить мокшанські кораблі «Союз» з ринку космічних подорожей. У Мережі вже порівняли кабіни 7-місцевого американського і 3-місцевого ерефійського кораблів і залишилися під великим враженням.

Прокоментував запуск Crew Dragon, серед інших, і депутат Верховної Ради України Борислав Береза ​​в Facebook. Він констатував захід ерефії як космічної держави. «Успішний запуск американської ракети фактично вб’є російську комерційну космічну індустрію, яка має монополію на цей вид діяльності більше десятка років. Маск вже угробив своїм «Falcon» вантажну програму «Протон», яка за 2018 не отримала замовлень ні на один запуск. Тепер це … І ось на цій прекрасній ноті хочеться побажати, щоб сьогодні вночі всім мешканцям Кремля приснився Ілон Маск виробляє запуск «Дракона» і нехай цей кошмар мучить їх до ранку. А вранці цей кошмар стане реальністю. Та й взагалі в дивовижний час живемо і споглядаєм, як тихо здихає російська космічна програма, яка без стороннього фінансування приречена на зникнення. Браво, Маск! » — потролив росіян український нардеп.

Crew Dragon

Crew Dragon

Crew Dragon

Crew Dragon

Crew Dragon

Crew Dragon

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що росія більше не може запустити корабель «Союз» в космос: страхові компанії масово відмовляються від контракту.