представлення керівникаСьогодні, 18 березня, голова Львівської ОДА Максим Козицький представив нового очільника Дрогобицької РДА

Максим Козицький представив Степана Кулиняка керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представникам органів місцевого самоврядування, громадськості.  

Про це повідомляє Д-НК з посиланням на пресслужбу ЛОДА.

«Призначення на таку посаду – це прояв довіри від Уряду і Президента. Але водночас велика відповідальність. І в першу чергу перед людьми, — сказав Максим Козицький, звертаючись до новопризначеного керівника. — Дрогобиччина, як і вся Львівщина, має якісно розвиватися».

Степан Кулиняк — уродженець Дрогобича. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю правознавство, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління, Тернопільський національний економічний університет, спеціальність – фінанси, банківська справа та страхування. Дотепер працював керівником апарату Дрогобицької райдержадміністрації.

Нагадаємо, останнім часом у Дрогобицькому районі реалізовано багато проєктів за підтримки ЛОДА. Відкрито дитсадок у селі Нагуєвичі, оновлено приймальне відділення в першій міській лікарні, введено в експлуатацію дорогу Львів-Пустомити-Меденичі. Також завершено ремонт автошляху Східниця-Пісочна, триває будівництво її ділянки в обхід карстових проваль біля Трускавця. Продовжується ремонт дороги Дрогобич – Довголука. Торік проклали водопровідні мережі 800-метрового магістрального водогону Гірне-Дрогобич. Їх планують запустити в експлуатацію вже після закінчення опалювального сезону, оскільки врізка вимагає припинення водопостачання до Дрогобича та Стебника на кілька днів.