Майя СандуНова керівниця Молдови Майя Санду вважає, що Україна не повинна йти м’яким шляхом переговорів в питанні Донбасу

При цьому вона переконана, що потрібно відстоювати територію Криму.

Сьогодні, 20 листопада, стало відомо, що нова керівниця Молдови Майя Санду вважає, що Україна не повинна повторювати помилок Молдови і не йти м’яким шляхом переговорів в питанні Донбасу. При цьому вона переконана, що потрібно відстоювати територію Криму, а з Придністров’я потрібно вивести війська РФ.

Про це передає Д-НК з посиланням на «Європейську правду». Санду запевнила, що підтримувала суверенітет України на посаді прем’єр-міністра і продовжить це робити на посаді президента. За її словами, Крим — це частина України і словам Додона немає виправдання, адже він роками не визнавав цього.

Також вона підкреслила, що Україна зобов’язана взяти до уваги те, як Молдова намагалася вести переговори з Придністров’ям мирним шляхом і як процес безрезультатно затягнувся на 28 років. Санду переконана, що росія повинна піти з Придністров’я і Україна може в цьому допомогти, створивши зелений коридор.