Львівщина отримала додатково понад пів мільярда на ремонт доріг589 млн гривень отримала Львівщина додатково на капітальний ремонт доріг

Як повідомляє Д-НК з посиланням на пресцентр ЛОДА, за ці кошти відремонтують ще 70 кілометрів автошляхів.

4 листопада під час засідання Уряд погодив порядок та умови надання субвенції з держбюджету області на проведення ремонтних робіт.

«Впродовж року Львівщина показала хороші результати під час ремонтної кампанії, понад 400 кілометрів доріг із 500 запланованих вже відремонтували. Відтак, ще 3 вересня ВРУ проголосувала за законопроект № 3991 в першому читанні, який передбачив додатковий фінансовий ресурс на капремонт. Також ще 30 млн грн скерують на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця. Нині ці кошти теж погодили. Ремонтна кампанія в області триває і ми ставимо завдання охопити ремонтом якомога більше доріг», — наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, відновлення моста через річку Східничанка покращить логістику сполучення чотирьох районів нашої області: Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського.