мокшани без візДнями світову громадськість сколихнула новина про відмову Лондона в продовженні візи близькому до Кремля олігархові Роману Абрамовичу

Британці завдали дуже серйозний удар по Кремлю. Після

скандалу з отруєнням Скрипаля британці посилили надання віз громадянам мордору, в тому числі, ерефійським мільярдерам.

Про ескалацію конфлікту між Лондоном і москвою повідомив на своєму telegram-каналі ерефійський блогер «Незигарь», передає ДНК.

Варто відзначити, що днями світову громадськість сколихнула новина про відмову Лондона в продовженні візи близькому до Кремля олігархові Роману Абрамовичу. «Незигарь» запевняє, що він не єдиний мокшанський багатій, якому «насолили» британці.

«Близько 7000 громадян ерефії, мали візи інвестора, бізнес візи і тривалі туристичні візи були їх позбавлені, а також посилили вимоги до видачі нових», — розповів він, уточнивши, що через це трафік мокшан до Великобританії скоротився аж на 74%.

«Незигарь» також зазначив, що рішення Лондона по боротьбі з «брудними грошима» з ереф сильно налякало мокшанську олігархію. Вони почали стрімко виводити корупційні кошти з офшорів, щоб уберегти їх від заморозки. Гроші, до речі, величезні. За даними блогера, мокші тримають в держбанках Великобританії більше 780 мільярдів фунтів стерлінгів. І це без урахування нерухомості і цінних паперів.