LexusКросовер Lexus NX випускається вже шість років і з тих пір пережив лише один невеликий рестайлінг

Компактний кросовер Lexus NX 2021 модельного року

вперше для гібридної версії 300h отримав виконання F Sport, а також нову «чорну» версію під назвою Black Line Special Edition.

Кросовер Lexus NX випускається вже шість років і з тих пір пережив лише один невеликий рестайлінг. Щоб підтримати інтерес покупців, для гібридної версії автомобіля NX 300h починаючи з 2021 модельного року нарешті стане доступна модифікація F Sport, яка традиційно відрізняється більш агресивним оформленням екстер’єру і спортивними настройками підвіски. Раніше виконання F Sport було прерогативою виключно “звичайних” версій кросоверів NX, а гібриди пропонувалися тільки в стандартній специфікації. Крім того, в дусі нинішніх трендів, Lexus представив «чорну» версію кросовера NX.

Lexus

Виконання під назвою Black Line Special Edition відрізняється затемненим хромом елементів зовнішньої обробки, чорної гратами радіатора в дрібну сітку з каталогу F Sport і розширеним набором опцій: повнопривідною трансмісією, підігрівом і вентиляцією сидінь, електроприводом дверей багажника з відкриванням по помаху ноги, а також прострочкою деталей салону в колір кузова. Колірна гамма для Black Line Edition Розширена трьома новими кольорами: чорним Obsidian, білим Ultra White і синім Grecian Water. Тираж Lexus NX 300h F Sport Black Line Special Edition обмежений 1000 екземплярами.