робота в ПольщіПольща, це цікава країна, яку відвідують не тільки туристи, аби надихнутися красою архітектури, але й трудові мігранти, що шукають роботу в Польщі. Однак через велику кількість шахраїв, які наживаються на бажанні чесних людей працювати, складно самостійно знайти гарну вакансію.

Варто зазначити, що лише офіційна робота в Польщі

гарантує виплату заробітної плати, соціальні права та гарні умови працевлаштування. В цій статті ми розглянемо, як легко отримати бажану вакансію за кордоном, без страху та ризиків.

robota

Легальна робота в Польщі з високою заробітною платою

Всім охочим отримати легальну роботу в Польщі медсестрою, для початку, необхідно добре володіти польською мовою. Також для добре оплачуваної вакансії потрібно підтвердити свою повну вищу освіту та досвід роботи в обраній сфері. Такі ж самі вимоги для роботи в Польщі будівельником, інженером, архітектором, програмістом та дизайнером.

Для багатьох українців, що шукають роботу в Польщі, це гарна перспектива кар’єрного розвитку, підвищення кваліфікації та обміну досвідом. Окрім цього, для всіх, хто бажає заробити гарні гроші в короткий термін, пропонується робота в Польщі по сезону. Це короткотривалий період, від початку весни, до перших морозів, але стати робітником можна в будь-який момент. Є багато переваг сезонної роботи в Польщі:

  • висока заробітна плата;
  • на роботу приймаються трудові мігранти без досвіду;
  • короткий термін договору;
  • постійна актуальність вакансій (одні закінчують роботу, інші приходять на їх місце).

Єдине, що важливо пам’ятати, сезонна робота в Польщі потребує багато здоров’я та витривалості. Адже це постійна робота по 10-12 годин не день, шість днів на тиждень. Крім цього, далеко не завжди пропонуються гарні умови проживання. Це більше залежить від місця розташування аграрного комплексу, який пропонує роботу на кілька місяців.

Окрім ферм, садів та теплиць, сезонна робота, це вакансії на будівництві, в транспортній діяльності та на фабриці. Студенти також можуть офіційно працевлаштуватися в Польщі на короткий термін договору, офіціантом або продавцем.

На останок, хотілось би нагадати, що польська держава посилила покарання за нелегальне працевлаштування на території країни. Штраф отримує не тільки роботодавець, але й сам робітник. Тому уникайте подібних ситуацій. Робота за кордоном від Андрія Марисюка, це чудова можливість офіційної роботи в Польщі, з гарантією гарних умов праці. Спеціаліст з великим досвідом пошуку вакансій, швидко підбере найкращий варіант, згідно побажань клієнта.